• IOS Image Rotator
 • IOS Image Rotator
Strona główna 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001 2000 Dział reklamy Kontakt Partnerzy - dystrybucja


Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Czy podoba Ci się nasz nowy portal?

Wyniki
Jakich artykułów chciałbyś więcej znaleźć w gazecie?

Wyniki

3/2014

 • W numerze 3/77/2014:

   1) FACHOWIEC W SIECI – Mailowy savoir-vivre, czyli jak kontaktować się z klientem przez e-mail

  Klienci coraz częściej przy wyborze fachowca biorą pod uwagę nie tylko jego doświadczenie i realizacje, ale także wrażenie, jakie pozostawia kontakt z nim. W dobie Internetu z pewnością wiele zapytań trafia do Państwa drogą mailową. Jaka jest obowiązująca etykieta – jak kontaktować się z klientem przez e-mail, by poczuł się dobrze i zechciał wybrać nas do swojej realizacji? (…)

  2) PARKIECIARSTWO – Podłogi z drewna egzotycznego – wiedza niezbędna

  Podłogi z drewna egzotycznego cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. Ich intensywne odcienie, piękna kolorystyka i wysoka twardość stwarzają niepowtarzalny klimat oraz podkreślają charakter pomieszczeń. Zanim jednak zdecydujemy się na zakup takiej podłogi, warto uzbroić się w garść podstawowych informacji. (…)

  3) KĄCIK SPRZEDAWCY – Ewolucja konsumencka. Obsługa klienta współczesnego.

  Współczesny świat pędzi do przodu, tempo rozwoju technologicznego jest coraz szybsze, a  towarów na sklepowych półkach jest coraz więcej. To, co działało jeszcze wczoraj - dzisiaj może już nie mieć zastosowania. Nasuwają się pytania: czy dzisiejszy klient to ten sam co 10, 20 czy też 30 lat temu? I czy za klika lat będzie tym samym klientem co dzisiaj? Współczesny nabywca jest lepiej poinformowany, wymagający, ma większe potrzeby i oczekiwania. Co za tym idzie odpowiednia obsługa takiego konsumenta staje się dużym wyzwaniem dla firm. Rynek się zmienia, a my albo będziemy szli z nim krok w krok, albo zostaniemy daleko w tyle.  (…)

  4) PARKIECIARSTWO – Paroszczelność powłok olejowych i lakierowych

  Wilgotność drewna zainstalowanego w posadzkach zmienia się stosownie do wilgotności otoczenia. Wielkość zmian zależy od różnicy wilgotności, amplitudy zmian, właściwości drewna oraz od paroszczelności zastosowanych powłok ochronnych w postaci oleju, olejowosku czy lakieru. (...)

   

  Więcej znajdziesz w numerze.

  Zamów prenumeratę Profesjonalnego Parkietu link  Odwiedź E-wydanie!.

  Kliknij w obrazek poniżej a wejdziesz do e-wydania tego numeru

 


REDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy

Profesjonalny Parkiet Sp. z o.o.
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Profesjonalny Parkiet Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy Władze OSP
Copyright by Profesjonalny Parkiet. Fachowe Pismo Dla Branzy Parkieciarskiej 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.