• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001 2000 Dział reklamy Kontakt Partnerzy - dystrybucja


Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Czy podoba Ci się nasz nowy portal?

Wyniki
Jakich artykułów chciałbyś więcej znaleźć w gazecie?

Wyniki

Parkieciarz ONLINE – promujemy profesjonalne parkieciarstwo w Internecie

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy oraz czasopismo Profesjonalny Parkiet objęło patronatem pierwszą ogólnopolską akcję promocji profesjonalnego parkieciarstwa w Internecie – Parkieciarz ONLINE.

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy i Profesjonalny Parkiet zdecydowały się dołączyć do ogólnopolskiej akcji edukacyjnej skierowanej do parkieciarzy. Celem tej akcji jest przekazanie parkieciarzom wiedzy, w jaki sposób efektywnie wykorzystywać Internet do pozyskiwania nowych klientów, kształtowania dobrych relacji klient-wykonawca oraz do budowania wizerunku eksperta.

Internet to obecnie najskuteczniejsze medium przekazu informacji – dostęp do sieci ma 60% Polaków, a 40% korzysta z niej na co dzień. To właśnie tu klienci najczęściej poszukują opinii o produktach i usługach. Firmy pojawiają się więc w Internecie czy tego chcą czy nie.

Dlatego tak ważna jest prawdziwa komunikacja pomiędzy wykonawcą a internautą. To ona będzie w przyszłości odróżniać profesjonalnego parkieciarza od „złotej rączki”.

W tym celu organizator akcji – agencja Blue Ocean – przeprowadzi podczas spotkań parkieciarzy organizowanych przez organizacje zrzeszające przedstawicieli tego zawodu szkolenia z podstaw marketingu internetowego oraz udostępni wszystkim zainteresowanym parkieciarzom darmowe roczne konta fachowca w portalu myfloor.pl – innowacyjne narzędzia służące do komunikacji z klientem.

Tak szeroko zakrojona akcja nie mogłaby odbyć się bez zaangażowania Sponsorów – firm, które na co dzień współpracują z parkieciarzami. Sponsorami Głównymi akcji Parkieciarz ONLINE są firmy DEVA Polska - dystrybutor wysokiej jakości produktów do szlifowania, lakierowania i pielęgnacji podłóg – oraz UZIN – producent innowacyjnych systemów do układania wykładzin i parkietów. Sponsorami akcji zostały firmy: BONA, MAXIMUS, Berger-Seidle, Lägler, Pallmann oraz Wolff.

Harmonogram szkoleń i inne przydatne informacje można znaleźć na stronie www.parkieciarzonline.pl


REDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy

Profesjonalny Parkiet Sp. z o.o.
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Profesjonalny Parkiet Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy Władze OSP
Copyright by Profesjonalny Parkiet. Fachowe Pismo Dla Branzy Parkieciarskiej 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.